Smaller Default Larger

S P A U S T U V Ė

 

Šiame puslapyje pamatysite TIK mūsų turimą ir naudojamą įrangą. Mums nereikia tarpininkauti, o tokiu būdu mes apsaugome Jus ir save nuo trečiųjų šalių klaidų.

 

 

     Greita ir itin kokybiška skaitmeninė spauda mums leidžia pasiūlyti kokybišką gaminį per trumpą laiko tarpą už labai patrauklią kainą.

 

Xerox C550

 

Xerox DC2060

 

     Plačiaformatei spaudai naudojame 4 spalvų bei 6 spalvų spaudos įrangą. Spaudos plotis - 160cm. 

     Visuomet galime pasiūlyti aukščiausią kokybę, greitą spaudos atlikimą, konkurencingą kainą.

 

Mutoh ValueJet 1614

 

 

HP DesignJet 9000S

 

 

 

     Šilkografijai turime tiek 4 spalvų tiek ir 6 špalvų karuseles. Darbus atliekame naudodami tik aukščiausios kokybės medžiagas, visuomet pasiūlome optimaliausią klientui variantą, o svarbiausia - atliekame ir maketavimo darbus, kad kliento vizija nesiskirtų nuo galutinio gaminio.

 

Šilkografijos staklės

 

     Plėvelių pjaustymo įrangą per ilgus metus išsirinkome patikimiausią ir tiksliausią. Galime pasiūlyti itin smulkių detalių išpjaustymą.

 

Secabo

 

LIYU

 

     Termo spauda - mažiem tiražam pritaikytas marginimo būdas. Naudojame tiek tekstilės marginimui skirtą presą tiek ir puodelių marginimui. Galime pasiūlyti medvilnės, poliesterio, keramikos net ir plieno marginimą terminiu būdu.

 

     Be abejonės naudojame ir likusią būtiną po spaudos įrangą: kalendorių susegimo aparatus, bigavimo (lenkimo) aparatus, kampų apvalintojus ir t.t. Tiesiog turime galimybę pasiūlyti Jums gaminius atliktus iki pat pabaigos.

Kontaktai

Spaudos Meistrai

Liepkalnio g. 83a, Vilnius

+370 620 68822

 +370 671 77773

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Atsiliepimai

Greitai, kokybiškai ir patikimai. Kaip visada.

Paulius K.
UAB "Polisportas"